• Posiadamy najważniejsze certyfikaty i ubezpieczenia

    Należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewożników Drogowych oraz posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika.

  • Transport - spedycja krajowa i międzynarodowa

    Oferujemy klientowi transport częściowy oraz całopojazdowy na terenie całej Europy pojazdami o ładownościach od 1.5 do 24 ton.

  • Oferujemy usługi dystrybucyjne

    Dysponujemy własnym zapleczem magazynowo-przeładunkowym, posiadamy pojazdy wyposażone w windy oraz wózki paletowe.

Transport Międzynarodowy

 

  Specjalizujemy się transportem do krajów takich jak: Belgia, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Francja, Szwecja, Czechy, Słowacja, Węgry.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać transport do państw Europy Wschodniej, jak i do pozostałych państw wskazanych przez klienta.

Oferujemy ciągniki ciężarowe 24t z naczepami typu standard, mega oraz pojazdy typu solo, wyposażone w windy + wózki paletowe.

 

Transport Krajowy

 

  Własny tabor oraz lokalizacja firmy na Górnym Śląsku, pozwala nam zaoferować obsługę dystrybucyjną oraz zaopatrzenie dla firm w sposób kompleksowy. Posiadamy samochody o pojemnościach od 1 do 33 palet. Wszystkie samochody wyposażone są w system GPS, co w sposób łatwy i szybki, pozwala monitorować i zlokalizować pojazd.

Usługi dystrybucyjne

 

  Posiadamy własne zaplecze magazynowo-przeładunkowe oraz większość naszych pojazdów wyposażone są w  windy samowyładowawcze, dodatkowo jesteśmy w stanie zaopatrzyć samochody w wózki paletowe na prośbę klienta.

 

 

Kim jesteśmy

Jartrans Sp. z o.o. Sp.k. zwana dawniej F.H.U.T. Jartrans. Firma istnieje na rynku od lat dziewięćdziesiątych specjalizując się w dziedzinie transportu przewozu rzeczy, gdzie z upływem lat i wypracowaniu pozycji na rynku, staramy się codziennie sprostać wymaganiom klientów, dlatego stale unowocześniamy i poszerzamy nasz tabor. Obecnie dysponujemy sporą ilością pojazdów ciężarowych 24t z naczepami typu standard oraz mega z możliwością rozsuwania dachu jak i zarazem boków, co usprawnia załadunek oraz rozładunek towaru. Naczepy wyposażone są między innymi w certyfikaty XL. Posiaday również pojazdy typu "solo" o możliwości załadunku między innymi 15,18,20 europalet, więszkość pojazdów wyposażona jest w windy samowyładowawcze oraz wózki paletowe. Istnieje również możliwość rozsuwania dachu jak i zarazem boku do załadunku i rozładunku. Przez lata istnienia na rynku naszą dewizą jest szybkość oraz rzetelność w dostarczeniu powierzonych nam ładunków.
Świadczymy również usługi dystrybucyjne z zapleczem magazynowo-przeładunkowym.
Specjalizujemy się w realizacjach transportowych na życzenie klienta do krajów takich jak Czechy, Słowacja, Niemcy, Holandia, Belgia, Szwecja, Hiszpania, Francja, Węgry oraz na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować transporty do państw Europy Wschodniej jak i zarazem do wszystkich pozostałych państw wskazanych przez klienta. Wszystkie nasze pojazdy zostały wyposażone w GPS, co ułatwia sprawne monitorwanie przebiegu transportu i szybkie zlokalizowanie pojazdu.

 

Referencje

Od wielu lat nasze produkty dostarczane są do odbiorców przez firmę Jartrans, transport odbywa się szybko i niezawodnie. Szczególnie cenimy sobie punktualność kierowców tej firmy i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Zadowolony klient